Omwille van de aangekondigde storm gaat het oudercontact van 23 oktober niet door. Voor het oudercontact is er een nieuwe datum voorzien. Dit is donderdag 6 november tussen 17u00 en 20u30.
U zal hiervoor een afspraak moeten maken via Contactmomenten in Smartschool.
Vanaf vrijdag 24 oktober om 8u00 tot maandag 3 november om 23u30 kan u als ouder een afspraak maken via Smartschool. Voor en na deze periode kan u geen afspraken maken, wijzigen of verwijderen.
Lukt het aanmelden als ouder bij Smartschool niet? Stuur dan een e-mail naar smartschool@atheneumkapellen.be. U ontvangt dan zo snel mogelijk nieuwe aanmeldgegevens.
Met wie maakt u best een afspraak?
- Met de klastitularis wanneer het gaat over het algemeen functioneren.
- Met de vakleerkracht wanneer u specifieke vragen heeft waar vooral de vakleerkracht een goed antwoord op kan geven.
- Met de leerbegeleiding wanneer de vragen gaan over vakoverschrijdende ondersteuningsmaatregelen.
- ==> Op het rapport kan u op pagina 2 of 3 de klassenraadcommentaar lezen. Het kan dat er in die klassenraadcommentaar gevraagd wordt om een afspraak te maken bij één of meerdere leerkrachten. Als dit niet wordt gevraagd en u zelf ook geen specifieke vragen heeft, dan moet u geen afspraak maken.
Hoe maak ik een afspraak vanaf 24/10 om 8u00? Dat kan u zien via het filmpje hieronder.