Proclamatie 2021

Proclamatie 2021

Op 28 juni vond een spannende gebeurtenis plaats in het leven van onze leerlingen van het 6de jaar. Spannend omdat ze niet enkel achteraf hun diploma mee naar huis konden nemen maar ook omdat het een feestelijke afsluiting is van een tijdperk en de start wordt van een heel nieuw avontuur.

Meer foto’s van de proclamatie kan je vinden via het fotoalbum.

De afgelopen periode hebben onze leerlingen uit het 6de jaar ook een pak herinneringen verzameld. Omgekeerd hebben ook onze leerkrachten veel herinneringen en foto’s verzameld. Alle afgestudeerde leerlingen kregen naast hun diploma ook een fotoboek op papier boordevol met herinneringen aan deze mooie periode. Dit fotoboek kan je digitaal bekijken via deze link. (Link zal openen in nieuw tabblad).

Kurt Vermeiren

Reacties zijn gesloten.