Terug naar school met de richtlijnen rond corona

Terug naar school met de richtlijnen rond corona

Meer dan een maand geleden werden de lessen opgeschort en ondertussen hebben we een lange periode van preteaching via afstandsonderwijs achter de rug. We zijn trots op de manier waarop onze leerlingen dit in deze uitzonderlijk moeilijke omstandigheden hebben aangepakt!

Maandag 18 en dinsdag 19 mei mei mochten we de leerlingen van het zesde jaar opnieuw verwelkomen. Weliswaar op een wat vreemde manier, met mondmaskers en aandacht voor social distancing, maar we waren blij om hen opnieuw door de schoolpoort te zien binnenwandelen. De eerste lesdagen verliepen vlot en positief. De veiligheidsmaatregelen werden door iedereen gerespecteerd!

Hopelijk kunnen we binnenkort ook andere leerlingen opnieuw ontvangen op school. Dit hangt uiteraard af van de beslissingen van de Veiligheidsraad. Wij bereiden in elk geval het nodige al voor. In het filmpje hieronder tonen we alvast hoe wij de veiligheid op onze school aanpakken.