MIAC (Maia International Acro Cup)

MIAC (Maia International Acro Cup)

Op woensdag 4/3 vertrokken 8 leerlingen van onze school naar de MIAC. MIAC is een internationale acrowedstrijd te Portugal. Hier namen 27 landen aan deel.

De eerste wedstrijd ging van start op donderdag 5/3. Fleur Hermans moest de spits afbijten. Vrijdag 6/3 kwamen de andere leerlingen aan bod: Tuur Ver Heyen, Manon De Cuyper, Amélisse Das, Siane Staels, Ilana Eyckens, Luka Bernaerts. Seppe Bernaerts moest forfait geven met zijn partner. Deze had zich geblesseerd tijdens de laatste training.

Alle oefeningen waren prachtig en onze leerlingen mochten zaterdag 6/3 terug schitteren met hun 2de oefening en sommige ook een semi-finale. Siane had een klein foutje gemaakt tijdens haar 2de oefening en raakte daardoor niet geselecteerd voor de finale.

Zondag stonden de finales op het programma: Tuur, Manon, Ilana, Luka, Amélisse en Fleur moesten het beste van zichzelf geven. Eén voor één legde ze een prachtige prestatie neer:

Bij de jeugd:

  • Tuur: 1ste plaats: mixed pair
  • Manon: 5de plaats: dames duo
  • Ilana: 2de plaats: trio

Age group 1: 11-16 jaar

  • Luka: 2de plaats: trio

Age group 2: 12-18 jaar

  • Siane: 36ste plaats: trio
  • Amélisse: 2de plaats: dames duo

Senior

  • Fleur: 3de plaats en hoogste moeilijkheid: mixed pair