Scholenbeurs Kalmthout – olympiade Nederlands – koken in het Frans

Scholenbeurs Kalmthout – olympiade Nederlands – koken in het Frans

Woensdag 5 februari waren onze leerkrachten en leerlingen in de weer om onze school te vertegenwoordigen op twee verschillende locaties.

Onze leerkrachten stonden toekomstige ouders en leerlingen te woord tijdens de scholenbeurs in Kalmthout. De scholenbeurs is één van de manieren waarop je onze school kan leren kennen als ouder en als toekomstige leerling. Meer informatie kan je vinden door te klikken op deze link.

14 van onze leerlingen trokken naar de universiteit van Antwerpen voor de eerste editie van de olympiade Nederlands. Meer informatie over deze olympiade kan je vinden via https://olympiadenederlands.org/

Tenslotte werden er vandaag nog voorgerechten klaargemaakt door onze leerlingen Moderne Talen. Genieten van al dat lekkers kon alleen maar nadat de leerlingen elkaar duidelijke instructies hadden gegeven in het Frans. Bon appetit!

Meer foto’s kan je bekijken via het fotoalbum.